Laisvalaikio centras „Topolis“ – maistas ir dekoras jūsų vestuvėms!

Vestuvės – neabejotinai vienas įsimintiniausių, tačiau nemažai pasiruošimo reikalaujantis gyvenimo įvykis. Mums, lietuviams, būdingas svetingumas, tad ši šventė neįsivaizduojama be maisto patiekimo pasveikinti susirinkusiems svečiams. Laisvalaikio centro „Topolis“ komandai svarbu iš anksto aptarti visas detales nuo planuojamo skirti biudžeto bei pakviestų asmenų skaičiaus iki jaunųjų bei jų svečių maisto poreikių ir pagal tai parengiame tinkamiausią valgiaraštį. Individualiai sudarytas šventinis meniu užtikrina, kad nuskriaustas neliktų nei vienas svečias. Nesvarbu, ar Jūs pirmenybę teikiate gausiam lietuviškam stalui, nuklotam užkandžiais, karštais patiekalais bei desertais, ar imponuojate europietiškai virtuvei, kurioje dominuoja lengvi, skrandžiui bei akiai patrauklūs, estetiškai patiekti patiekalai. Didelį dėmesį kreipiame ne tik į patiekalus, bet ir, be abejo, jų pateikimą – patiekalų papuošimą, indus bei stalo reikmenis, mums svarbi kiekviena detalė.

Vestuvių šventę rengiant laisvalaikio centre „Topolis“ – už patalpas nuomos mokėti nereikia, o šventę rengiant už „Topolio“ ribų, maistą su indais bei reikmenimis pristatome tiesiai į šventės vietą.

Pasirinkę mūsų paslaugas, džiaugsitės skoningai ir puošniai atrodančiu, šviežiais bei skaniais patiekalais nukrautu vestuviniu stalu. Šią ypatingą savo gyvenimo dieną buitinius rūpesčius patikėkite profesionalams: padengsime ir nudengsime stalą, patieksime patiekalus,  o Jums beliks tik šypsotis!

Patiekalų pavyzdžių rasite nuotraukų galerijoje, o daugiau informacijos dėl užsakymo – telefonu 8 6 86 23 358