UAB Gintrėja kolektyvo baidarių žygis

Vienas iš svarbiausių UAB Gintrėja tikslų – darni komanda ir maloni darbo atmosfera kiekvienam įmonėje dirbančiam darbuotojui.

Šią vasarą įmonės darbuotojai buvo kviečiami aktyviai pramogauti – leistis į baidarių žygį, geriau pažinti kolegas iš skirtingų padalinių bei pasigrožėti vaizdingu Suvalkijos kraštu. Pasirinkta Šešupės upės trasa Gavaltuva – Antanavas negailėjo iššūkių – seklumos, nuvirtę medžiai, didžiuliai akmenys ir net bebrų suręsta užtvanka, kur baidares teko neštis rankomis. Nepaisant šių iššūkių, 15-os kilometrų atstumas, anot baidarių nuomotojų, buvo įveiktas rekordiškai greitai! UAB Gintrėja darbuotojai puikiai dirbo komandoje net tuomet, kai teko pirmą kartą plaukti baidarėmis.

Nuplaukę šį maršrutą išsiaiškinome, kad puikūs kulinarai dirba ne tik boulingo klube Topolis, bet ir statybų bei technikos padalinyje! Dalindamiesi emocijomis po nuotykių kupino baidarių žygio, mėgavomės kartu virta gardžiąja šiurpa su žvėriena… Pasistiprinę, sužaidėme eilę žaidimų ir susipažinome su įvariomis darbo priemonėmis, kurias savo kasdieniame darbe naudoja mūsų kolegos. O koks gi vakarėlis be šaradų?! Aktyvus poilsis, nauji įspūdžiai, gera nuotaika, nuostabus oras ir vaizdinga gamta. Rezultatas – poilsis ir smagiai praleistas laikas, kurio metu kolegos dar geriau pažino vieni kitus.

Pasidalinsime ir keletu akimirkų iš mūsų kolektyvo vasaros išvykos.