Kviečiame nemokamos kavos arba arbatos puodeliui „Topolyje“

Brandaus amžiaus žmonių užimtumo trūkumas yra viena iš svarbiausių problemų su kuriomis susiduria mažų miestelių gyventojai.

Siekdami sumažinti socialinę atskirtį Vilkaviškio rajone ir skatinti senjorų aktyvumą ir socialinę integraciją UAB „Gintrėja“ kartu su laikraščiu „Suvalkijos kraštas“ organizuoja akciją „Prie puodelio kavos…“. Visą lapkričio mėnesį, kiekvieną trečiadienį nuo 15 iki 17 val. senjorai mielai kviečiami užsukti į laisvalaikio centrą „Topolis“ pasivaišinti nemokamu puodeliu kavos ar arbatos, tačiau tam būtina pateikti pensininko pažymėjimą.

„Dauguma vyresnio amžiaus žmonių gyvena labai uždarai, jiems trūksta paprasčiausiai bendravimo. Galbūt tai mūsų lietuviškas santūrumas lemia, bet dauguma nedrįstame pirmieji žengti žingsnio. Mums reikia priežasties nueiti į svečius, užkalbinti seniai matytą pažįstamą ar paprasčiausiai nusišypsoti. Tegul ta priežastimi tampa kavos ar arbatos puodelis – sako laisvalaikio centro „Topolis“ vadovė. Labai prašome senjorų ar senjorių – pakvieskite kavos ir tuos, kuriems nedrąsu ateiti patiems. Lauksime senjorų ir senjorių, kurie galės pasimėgauti jaukiomis akimirkomis, o kavos puodelis ir bendravimas vieni su kitais dar labiau sušildys“.