„Varlė.lt“ – oro kondicionieriumi pasirūpink iš anksto

Varlė.lt TOP savaitės prekė – oro kondicionierius. Iki vasaros likus vos 10 dienų, tai puiki proga iš anksto pasirūpinti komfortiška temperatūra namuose ar biure vasaros metu!

Reiktų turėti galvoje, kad tai, ką daro ventiliatorius, yra oro sukimas ratu, dėl ko kartu pakyla ir patalpoje esančios dulkės. Tuo tarpu visi oro kondicionieriai turi oro filtrus, kurie iš oro šalina ne tik dulkes, bet ir bakterijas, kurios sukelia nemalonų užsistovėjusio oro kvapą. Tam tikri modeliai turi ir gryno oro padavimo funkciją, kuri tiekia šviežią lauko orą į patalpas.

Dar viena iš svarbių kondicionieriaus savybių, apie kurią susimąstome rečiau – drėgmės lygio palaikymas. Patalpoje, kurioje nėra oro kondicionieriaus, vasarą būna ne tik aukšta temperatūra, bet ir aukštas drėgmės lygis. Kai pradėjus trūkti oro atidaromi langai, galite pastebėti, kad nei savijauta nepagerėja, nei darbingumas nuo to nepadidėja. Taip yra todėl, kad praviras langas ne tik nesumažina temperatūros, bet ir padidina drėgmės lygį patalpoje.

Sekite Facebook paskyrą „Varlė.lt Vilkaviškyje“ ir pirmieji sužinokite apie karščiausias naujienas, kainas bei Varlė.lt TOP savaitės prekes.

Draugaukime: https://www.facebook.com/Varlelt-Vilkaviškis-884090238268728/

Iškilo klausimų? Skambinkite telefonu 8 342 20330 arba rašykite el.paštu vilkaviskis@varle.lt