„Varlė.lt“ – oro kondicionieriumi pasirūpink iš anksto

Varlė.lt TOP savaitės prekė - oro kondicionierius. Iki vasaros likus vos 10 dienų, tai puiki proga iš anksto pasirūpinti komfortiška temperatūra namuose ar biure vasaros metu!

Reiktų turėti galvoje, kad tai, ką daro ventiliatorius, yra oro sukimas...

„Varlė“

Vienybės g. 47, 70158 Vilkaviškis
Tel. (8 342) 20330
vilkaviskis@varle.lt

Parduotuvė „Varlė“

200 kvadratinių metrų ploto parduotuvė įsikūrusi prekybos centre „Topolis“.

Personalas visuomet atsako į rūpimus klausimus, pasidalina žiniomis bei patirtimi su savo klientais, siekia palengvinti buitį, sumažinti rūpesčius ir užtikrinti atitinkantį poreikius prekių pasirinkimą bei garantuoti sąžiningai žemas kainas. Dirbdami su didžiaisiais technikos tiekėjais ir gamintojais iš Lietuvos ir užsienio bei turėdami labai daug produktų, mes galime tiksliai parinkti kiekvienam klientui jo poreikius atitinkančią prekę.

„Varlės“ prekių asortimente yra per 2 tūkst. skirtingų buities bei elektronikos prekių. Tai kompiuteriai, fotoaparatai ir jų reikmenys, buitinė technika, GPS, mobilieji telefonai ir jų priedai, televizoriai, baldai, įrankiai, apranga, žaislai, žūklės reikmenys, dovanos ir daug daugiau. 

Parduotuvėje kasdien rasite prekių „karštomis“ kainomis, o šventiniais laikotarpiais sunku atsispirti ypatingiems pasiūlymams.

Taip pat primename, jog Varle.lt siūlo galimybę prekes užsisakyti internetinėje svetainėje, o atsiimti atvykti į fizinę parduotuvę Vilkaviškyje prekybos centre Topolis arba užsisakyti pristatymą tiesiai į namus!

Darbo laikas

I–V 9.00–18.00
VI 9.00–14.00
VII nedirba