Puošnus dovanų įpakavimas

Dovanodami dailiai įpakuotas dovanas, parodote ypatingą dėmesį žmogui, kurį sveikinate. Kruopštus rankų prisilietimas sukuria dar didesnį įspūdį, dovana atrodo skoningai, tvarkingai, šventiškai, galbūt net labiau džiugina!

Atėjus į saloną ir išsirinkus norimą dovaną ar atsinešus savo, pakonsultuosime Jus dėl tinkamiausio įpakavimo būdo ir galimų papuošimo variantų. Pirmiausiai norint įpakuoti dovaną išsiaiškiname, kam ji skirta: vyrui, moteriai ar vaikui. Taip pat svarbu išsiaiškinti, kokia proga bus iteikiama dovana – krikštynoms, vestuvėms ar garbingam jubiliejui. Dažnai klientams svarbus kriterijus – įpakavimo kaina, kuri nepriklausomai nuo dovanos dydžio gali būti labai įvairi. Viskas priklauso nuo puošybai naudojamų medžiagų.

Dovanas įpakuojame ir dekoruojame įvairiais būdais, o dovanų popierius tik vienas iš būdų sukurti originalų dekorą. Salone siūlomi įvairūs pakavimo būdai, pavyzdžiui popierius, skaidrus celofanas, kartonas, kurie gali būti su skirtingais raštais, atspalviais, minkšti ar kieti, metalizuoti, gofruoti ar blizgūs, su paveikslėliais, dailinti svarbiausių metų švenčių tematika. Taip pat yra galimybė dovanos pakavimui panaudoti ir audinius – tiulį, fibra tiulį, organzą, dekoratyvinius tinklus, storo ir plono plaušo audinius. Norint dovaną padovanoti šeimos nariui ir vėliau dar kartą panaudoti dovanos įpakavimą – siūlome daugybę skirtingų dydžių ir stilių dovanų maišelių bei dėžučių, skirtų įvairioms progoms. Kartais dovanos pateikimui tenka ieškoti originalesnių sprendimų – puošniai supakuoti dovanų rinkinius į dėžutes, krepšelius, pintines ar sukurti laivą į kurį būtų galima sudėti smulkias dovanas. Taip pat gaminame skėčius, kuriuos puošiame smulkiomis pinigų kupiūromis ir įgyvendiname kitus originalius sprendimus.

Dovanos dekoravimas gali būti labai įvairus, bet visuomet atsižvelgiame į Jūsų pasirinkimus. Galime pasirūpinti minimalistiniu dekoravimu, pavyzdžiui perrišant dovaną kaspinu, juostele ar natūraliu šiaudu. Norintiems gausesnio dekoravimo vasarą naudojame gyvas gėles ar kriaukles, rudenį – ryškius auksaspalvio rudens lapus ar šermukšnio uogas, o žiemą – eglės šakeles su dirbtiniu sniegu ar kitas gamtos grožybes.

Fantazijai ribų nėra, kai leidžiate mums prisidėti prie svarbiausių Jūsų ar Jūsų artimųjų švenčių!